Učenici OŠ Goričan sudjelovali u Atom ligi!

stu 6, 2025 | Vijesti

Učenici naše škole i ove su se godine uključili u Atom ligu, natjecanje koje potiče znatiželju i timski rad u prirodoslovnim predmetima.
U natjecanju koje se održalo 6.11.2025. sudjelovali su učenici 7. razreda Karlo Žvorc, Lorena Čavlek i Franka Moharić, te učenice 8. razreda Kristina Krznar, Leonarda Petrov i Stella Ružić.
Sedmaši su se uspješno uhvatili u koštac sa zahtjevnim zadacima iz matematike, prirode i kemije, dok su osmašice rješavale izazovne zadatke iz matematike, fizike, kemije te integrirani zadatak koji je tražio povezivanje znanja iz više područja. Čestitamo svim sudionicima na uloženom trudu, znatiželji i upornosti.

Pročitajte još

Vremenska kapsula znanja

Vremenska kapsula znanja

Tijekom nastavne godine 2025./2026. u našoj je školi proveden projekt „Vremenska kapsula znanja“, financiran sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih. Projekt je ostvaren pod vodstvom učiteljice Martine Horvat u suradnji s učiteljicama Snježanom...

Dan za BezVeze!

Dan za BezVeze!

U svijetu u kojem su ekrani posvuda oko nas – u rukama, učionicama, domovima pa čak i na hladnjacima – odlučili smo barem na jedan dan reći: „Dosta je bilo, danas smo BezVeze!“ Ove smo se godine uključili u projekt „Dan BezVeze“, dan posvećen podizanju svijesti o...

Skip to content