Danas: 58

Jednim klikom do...

Na 1. Gorčenskom maratonu najgorljiviji trkači učenici naše škole
Autor: Jelena Sokač, 6. 5. 2013.

Ove godine je Praznik rada u Goričanu obilježen na izrazito sportski način. Općina Goričan organizirala je utrke maratona, polumaratona, utrku od 5 km te utrke za učenike od 300m i 600m.

Utrku od 300 m trčala su djeca do 10 godina. Na startu je bilo je ukupno 50  djece. Utrku su svi uspješno završili, a ovom prigodom ćemo, pod opširnije, istaknuti učenike koji su osvojili prva tri mjesta.

Važno je napomenuti kako su učenici Osnovne škole Goričan osvojili sva pobjednička mjesta, osim u kategoriji djevočica na 300 m gdje je 1. mjesto pripalo djevojčici koja ne polazi našu školu.

Još jednom im čestitamo!

Učenici od 10 do 14 godina trčali su utrku na 600m. Na startu se pojavilo 46 učenika od prijavljenih 74. Prva tri mjesta u kategoriji dječaci na 600m zauzeli su: