« Prosinac 2017 »

Ukupno: 320536

Atomi iz OŠ Goričan drugi u državi na Školskom plesnom virtualnom showu
Autor: Snježana Granatir, 12. 4. 2017.

Plesna skupina Atomi iz OŠ Goričan na Školskom plesnom virtualnom showu,  koji organizira Hrvatski školski sportski savez, u disciplini najbolje plesne skupine ostvarili su drugo mjesto u državi prema glasovima članova povjerenstva. Na natjecanju je sudjelovalo 28 škola iz RH koje su poslale videouratke  svojih plesnih koreografija.

Natjecanje se provodilo u dvjema disciplinama: za najpopularniju i najbolju plesnu skupinu u RH.  U disciplini najpopularnija plesna skupina glavni je kriterij uspjeha bio broj  glasova (lajkova i komentara na FB i  web stranici Hrvatskog školskog sportskog saveza).

U disciplini najbolja plesna skupina  glavni je kriterij bila  prosudba natjecateljskog povjerenstva. U toj kategoriji pobijedila je OŠ Kraljevica, a Atomi iz OŠ Goričan dijele drugo mjesto s OŠ Nikole Tesle iz Rijeke.

Iako nismo uspjeli skupiti dovoljan broj lajkova u disciplini najpopularnije plesne skupine, veseli nas činjenica što su članovi prosudbenog povjerenstva prepoznali kvalitetu naše izvedbe i dodijelili nam drugo mjesto u disciplini najbolje plesne skupine.

Članovi plesne skupine Atomi (Petra, Jakob, Dominik, Fran i Patrik) i  učiteljica Snježana Granatir zahvaljuju se svima koji su ,,lajkali'' i komentirali njihovu plesnu koreografiju, koji ih podržavaju u njihovim plesnim nastupima i vesele se njihovim uspjesima.

Atomi se zahvaljuju  gospođi Jasminki Hranjec i studiju VIPRO iz Preloga na snimanju videa njihove plesne koreografije. Velika hvala svim učiteljima OŠ Goričan, a posebno  ravnatelju  Zlatku Varošancu na velikoj pomoći i podršci.